O společnosti

Profil firmy

Sídlo

Společnost ČEVAS group s.r.o. byla původně zaměřena na výrobu a dodávky vázací a jeřábové manipulační techniky. Díky trvalému rozvoji firmy a zkušenostem v oboru nabízí v současné době ČEVAS group s.r.o. svým klientům komplexní engeneering v oblasti průmyslové manipulace, modernizace a servis jeřábové techniky, dodávky a servis pracovních plošin.

Prostřednictvím svých obchodních zástupců působíme také na Slovensku a v Polsku. Svým klientům se vždy snažíme nabídnout technicky nejlepší a finančně nejvýhodnější řešení jejich požadavků. Našim cílem je stát se jejich spolehlivými partnery. Pracujeme proto se špičkovými konstruktéry a zastupujeme několik renomovaných zahraničních firem. Kvalitu našich služeb podtrhuje zavedení systému jakosti ISO 9001 od roku 2001 a několik dalších oprávnění k činnosti vydaných přímo zkušebními orgány.

Mezi naše nejvýznamnější klienty patří:

  • Acelor Mittal steel. a.s.
  • Vítkovice Heavy Machinery a.s.
  • Evraz Vítkovice Steel a.s.
  • Pilsen Steel a.s.
  • USS Košice a.s.

Co je u nás nového

Bezplatná služba pro naše zákazníky

Pro zájemce kteří mají zájem řešit kvalifikovaně opravy jeřábových drah, nabízíme v období od 1.1. do 31.3.2024 zdarma prohlídky konstrukcí JD a vypracování nezávazné nabídky k odstranění zjištěných vad, nedostatků nebo provedení modernizace.

VÍCE INFORMACÍ

Mimořádna akce na žebřík MFTS/250

Nabízíme žebřík MFTS/250 za mimořádných 23.990 ,- Kč bez DPH. z původní ceny 32.890,-Kč bez DPH V případě zájmu volejte na číslo: +420 736 138 632 nebo pište na email: mkoutny@cevas.cz

VÍCE INFORMACÍ

Nová povelová souprava od Itowa

ITOWA uvádí na trh nový dálkový rádiový ovladač RUNNER 9 / 11, navrženo ještě pro lepší bezdrátové ovládání různých strojů v průmyslové oblasti, zejména mostových jeřábů a zdvihadel.

VÍCE INFORMACÍ

Kde nás najdete ?

ČEVAS group s.r.o.

Ostravská 51
739 25 Sviadnov
Frýdek - Místek

Telefon: +420 558 655 572
Telefon: +420 603 513 284

E-mail: cevas.cz@cevas.cz