Nabídka

PSEUDO GANTRAIL VÝROBKY

Pro některé zákazníky není vždy kvalita na 1. místě a pokud je rozhodujícím faktorem při výběru cena, pak se vystavují riziku podvodného jednání ze strany některých dodavatelů. Člověk, který není z oboru pak nemá šanci „od stolu" poznat, že nekoupil originál atestovaný výrobek ale pouze kopii originálu.

Příchytky nemají požadovanou pevnost.

Příchytky nemají kvalitně provedenou vulkanizaci pružného nosu.

Pružná podložka pod kolejnicí nemá ocelový kord.

Pokud už máte jakýkoliv důvod nakoupit jinde než u autorizovaného prodejce, obraťte se přímo na výrobce, předejdete tak provozním problémům a hlavně finanční ztrátě, která přichází většinou po 2 letech, kdy vám skončí záruka.

Gantrail je připraven vám pomoci i s případnou reklamací, je vybaven diagnostikou schopnou ověřit jakost výrobku. Stačí poslat podezřelý výrobek a doklad o původu.

Rail System Diagnostics

Nákupem u autorizovaného prodejce nenakupujete pouze výrobek ale taky garanci, systémového řešení s max. účinnosti pro vaši instalaci. Naši technici jsou připraveni vám navrhnout na základě provozních podmínek instalace to nejvhodnější řešení včetně návodu pro instalaci a údržbu (pokud nedodáváme včetně instalace).

Součásti naší dodávky je průvodní dokumentace v rozsahu: schéma instalace, technické listy s utahovacími momenty, svařovací postupy WPS, materiálové atesty, prohlášení o shodě.

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmikoliv dotazy týkající se vaši instalace.

Co je u nás nového

Bezplatná služba pro naše zákazníky

Pro zájemce kteří mají zájem řešit kvalifikovaně opravy jeřábových drah, nabízíme v období od 1.1. do 31.3.2024 zdarma prohlídky konstrukcí JD a vypracování nezávazné nabídky k odstranění zjištěných vad, nedostatků nebo provedení modernizace.

VÍCE INFORMACÍ

Mimořádna akce na žebřík MFTS/250

Nabízíme žebřík MFTS/250 za mimořádných 23.990 ,- Kč bez DPH. z původní ceny 32.890,-Kč bez DPH V případě zájmu volejte na číslo: +420 736 138 632 nebo pište na email: mkoutny@cevas.cz

VÍCE INFORMACÍ

Nová povelová souprava od Itowa

ITOWA uvádí na trh nový dálkový rádiový ovladač RUNNER 9 / 11, navrženo ještě pro lepší bezdrátové ovládání různých strojů v průmyslové oblasti, zejména mostových jeřábů a zdvihadel.

VÍCE INFORMACÍ

Kde nás najdete ?

ČEVAS group s.r.o.

Ostravská 51
739 25 Sviadnov
Frýdek - Místek

Telefon: +420 558 655 572
Telefon: +420 603 513 284

E-mail: cevas.cz@cevas.cz